Семенівський район, Полтавська область

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Начальник відділу організаційно — кадрової роботи.

Вимоги до претендентів: освіта вища за освітньо — кваліфікаційним рівнем — спеціаліст, магістр. Стаж роботи в ОМС/ органах державної виконавчої влади не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння ПК на рівні користувача.

До заяви на участь у конкурсі претендент подає: копії документа про освіту, паспорта, РНОКПП;  Декларацію про доходи, витрати і зобов”язання фінансового характеру за 2016 рік, особову картку форми П-2ДС, інші відомості, що не суперечать чинному законодавству.

2. Спеціаліст 1 категорії відділу організаційно — кадрової роботи.

Вимоги до претендентів: освіта вища за освітньо — кваліфікаційним рівнем — спеціаліст, магістр. Стаж роботи в ОМС/ органах державної виконавчої влади не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння ПК на рівні користувача.

3. Начальник юридичного відділу.

Вимоги до претендентів: освіта вища за спеціальністю юрист, правознавець, за освітньо — кваліфікаційним рівнем — спеціаліст, магістр. Стаж роботи в ОМС/ органах державної виконавчої влади не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння ПК на рівні користувача.

4. Начальник відділу земельних відносин.

Вимоги до претендентів:  освіта фахова  вища за освітньо — кваліфікаційним рівнем — спеціаліст, магістр. Стаж роботи в ОМС/ органах державної виконавчої влади не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння ПК на рівні користувача.

5. Спеціаліст 1 категорії відділу земельних відносин.

Вимоги до претендентів: освіта фахова вища за освітньо — кваліфікаційним рівнем — бакалавр, спеціаліст, магістр. Стаж роботи в ОМС/ органах державної виконавчої влади не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння ПК на рівні користувача.

6. Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності.

7. Начальник відділу освіти, сім”ї, молоді та спорту.

Вимоги до претендентів: освіта вища педагогічна за освітньо — кваліфікаційним рівнем — спеціаліст, магістр. Стаж роботи в ОМС/ органах державної виконавчої влади не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння ПК на рівні користувача.

8. Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій.

Вимоги до претендентів: освіта фахова вища за освітньо — кваліфікаційним рівнем — спеціаліст, магістр. Стаж роботи в ОМС/ органах державної виконавчої влади не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння ПК на рівні користувача.

Заяви приймаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу, за адресою: 38200, вул Незалежності, 44 а, смт. Семенівка Полтавської області.

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради

Довідки за телефоном: (05341) 91-7-51