Оголошення

До кінця поточного тижня на території Полтавщини утримається суха, спекотна погода. Про це повідомили в Полтавському обласному центрі з гідрометеорології. Вітер очікується північно-східного напрямку, слабкий.

10:38:43 18.08.2023

На цьому тижні на Полтавщині відмічатиметься справжня літня погода

На цьому тижні, завдяки впливу антициклону із заходу, на Полтавщині відмічатиметься справжня літня погода з простими метеорологічними умовами: без опадів, вітер, переважно, північно-східного напрямку, слабкий до помірного.  Температура в нічні години 14-19°, вдень 27-32° тепла. Про це повідомили в Полтавському обласному центрі з гідрометеорології.

15:06:12 14.08.2023

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати концертну програму "Подарую сонце"

12 серпня 2023 о 17.00 годині до Семенівки із концертною програмою "Подарую сонце" завітає Олександр КВАРТА. Запрошуємо усіх бажаючих відвідати концерт та насолодитися живим звуком! Ціна -100 гривень. Квитки можна придбати в приміщенні адмінбудинку на 1 поверсі. Частина коштів буде передана на ЗСУ.

10:07:16 10.08.2023

Оголошення про надання кандидатур до складу комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів,спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України

Оголошення про надання кандидатур до складу комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Семенівської територіальної громади відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023р. № 381 (зі змінами)

09:06:10 03.08.2023

Синоптики попереджають про грозу

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології, в другій половині дня 02 серпня та вночі 03 серпня по Полтавській області та м. Полтава очікуються грози.

13:32:42 02.08.2023