Візит депутатів Полтавської обласної ради до Семенівщини

Дата: 08.05.2017 00:06

Фото без описуСеменівський район відвідали депутати Полтавської обласної ради

5 травня 2017 року відвідали Семенівський район та селище Семенівка депутати Полтавської обласної ради, за участю представника нашого району Володимира Куцовола та заступника управління інфрастуктури та туризму Полтавської ОДА Оліщук Лариси Миколаївни.

Спочатку візит делегації відбувся до Дендрологічного парку загальнодержавного значення "Криворудний", де їх зустріла та провела екскурсію, людина віддана своїй справі, директор Криворудської загальноосвітньої школи Павло Бабарика.

Потім делегація з області, відправилась в селище Семенівка та відвідала Семенівський НВК №2, де Семенівський селищний голова Людмила Милашевич, познайомила членів делегації з педагогічним колективом школи. Директор Семенівського НВК №2 Шудря Любов Михайлівна, провела змістовну екскурсію по школі, а вчителі образотворчого мистецтва - Романенко Жанна Олександрівна та трудового навчання - Кузуб Людмила Анатоліївна з гордістю демонстрували витвори своїх вихованців.