Семенівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Семенівський район, Полтавська область

Засідання Федерації футболу Полтавської області

11 квітня 2017року відбулося засідання Федерації футболу Полтавської області та представників команд, які будуть брати участь у цьогорічній першості області.

В Вищій Лізі на даний момент заявлено лише 7 команд, в тому році було 12. В Першій Лізі навпаки наблюдається активність серед команд, які подали участь, всього 24 команди проти 20-ти в минулому році. Свої матчі команди Вищої ліги будуть розпочинати в суботу 29 квітня, Перша ліга - в неділю 30-го, але ще 2 неділі до початку сезону, щось може змінитися...

Серед команд-новачків в Вищій Лізі заявилася лише одна - ФК «Інваспорт» (м.Полтава), команда, яка приймала участь в Чемпіонаті м.Полтави з футболу.

Новозаявлених команд в Першій Лізі - 7:

  • ФК «Темп» (смт.Градизьк), в останнє приймали участь в Чемпіонаті області в далекому 2013р., завоювавши бронзу. 
  • ФК «Сенча» (с.Сенча, Лохвицький р-н) - учасник Чемпіонату Лохвицького району з футболу. 
  • ФК «Оржиця» (смт.Оржиця) - команда з минулорічної Вищої ліги Полтавщини, яка так і не дограла чемпіонат.
  • ФК «Колос» (м.Зіньків) - команда-учасник Першої Ліги Полтавщини 2011р.
  • ФК «Диканька» (смт.Диканька) - команда-учасник Першої Ліги Полтавщини 2014р.
  • ФК «Дукат» (с.Селещина,Машівський р-н) - срібний призер Першої ліги Полтавщини 2015р.
  • ФК «Аргус» (с.Степне, Полтавський р-н) - учасник Кубку «Відкриття сезону» м.Полтава, 2017р.
Команди Вищої Ліги 2017р.
 1  ФК «Олімпія» с.Савинці, Миргородський р-н
 2 ФК «Рокита» с.Рокита, Великобагачанський р-н
 3 ФК «Колос» с.Лазірки, Оржицький р-н
 4 ФК «Динамо» смт.Решетилівка
 5 ФК «Лубни» м.Лубни
 6 ФК «Інваспорт» м.Полтава
 7 ДЮФШ ФК «Ворскла» м.Полтава

 

Команди Першої Ліги 2017р. - Група А
1 ФК «Великі Кринки» (Глобинський р-н)
2 ФК «Хорол»
3 ФК «Локомотив» (м.Гребінка)
4 ФК «Миргород»
5 ФК «Глобине»
6 ФК «Харчовик» (смт.Заводське)
7 ФК «Семенівка»
8 ФК «Пирятин»
9  ФК «Дружба» (с.Очеретувате, Семенівський р-н)
10 ФК «Темп» (смт.Градизьк, Глобинський р-н)
11 ФК «Сенча» (Лохвицький р-н)
12 ФК «Оржиця»
Команди Першої Ліги 2017р. - Група Б
1 ФК «Кобеляки»
2 ФК «Колос» (м.Кобеляки)
3 ФК «Маяк» (смт.Котельва)
4 ФК «Стандарт» (смт.Нові Санжари)
5 ФК «Карлівка»
6 ФК «Козельщина»
7 ФК «Вікторія» (с.Первозванівка, Чутівський р-н)
8 ФК «Псел» (м.Гадяч)
9 ФК «Колос» (м.Зіньків)
10 ФК «Диканька»
11 ФК «Дукат» (с.Селещина, Машівський р-н)
12 ФК «Аргус» (с.Степне, Полтавський р-н)

За даними http://fcloko-hb.at.ua/news/

 

 



« повернутися до списку новин