семінар на тему «Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні»

Дата: 22.03.2017 00:23

Фото без опису21 березня  відбувся семінар на тему «Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні», який проводився за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках проекту технічної допомоги

Вів семінар Олександр Ревнівцев - медіа-експерт  проекту «ФАО/ЄБРР - Африканська чума свиней - підвищення рівня обізнаності щодо захворювання». В програмі семінару були  розглянуті  питання:
   - державні відшкодування домогосподарствам у разі загибелі свиней внаслідок АЧС;
   - динаміка розповсюдження АЧС в Україні та Полтавській області;
   - що необхідно знати пересічному громадянину про АЧС;
   - як не допустити АЧС до себе на подвір’я;
   - відповідальність за порушення ветеринарно-санітарних правил та ін. Участь у семінарі взяли представники надзвичайної протиепізоотичної комісії  Семенівської райдержадміністрації, відділу Держпродспоживслужби, Семенівської районної державної лікарні ветеринарної медицини та державної лабораторії ветеринарної медицини,  спеціалісти свиногосподарств району.

Джерело - СЕМЕНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ