73-річниця визволення Семенівського району від німецько-фашистських загарбників

Дата: 26.09.2016 09:35

Фото без опису23 вересня у селищі Семенівка відзначили 73-ю річницю визволення району від німецько-фашистських загарбників.

У тематичних заходах взяли участь депутат обласної ради Володимир Куцовол, голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко, заступник селищного голови Сергій Полупан, голова Ради ветеранів Іван Трофименко ветерани Другої світової війни, учасники АТО, керівники та спеціалісти структурних підрозділів районної ради, райдержадміністрації, селищної ради, жителі селища та району.

Поклавши квіти до пам’ятника Невідомому Солдату, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто не повернувся до своїх родин.