Полтавська область, Кременчуцький район

VI - тур Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга група "А")

Дата: 30.05.2016 09:36
Кількість переглядів: 1067

29 травня 2016 року відбувся VІ - тур Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга група "А")

В цьому турі команди боролися не тільки проти суперника, а й проти негоди, майже всі матчі проходили під дощ, в деяких зустрічах злива була настільки сильною, що доводилося зупиняти поєдинки на 10-15 хвилин. Та це не завадило провести матчі, попри важке поле команди проявили неабияку результативність, забивши в середньому по чотири голи за гру.

В шостому турі ФК "Семенівка" провела зустріч з командою

ФК "Миргород"

Матч закінчився перемогою нашої команди

ФК «Семенівка» - ФК «Миргород» 5:2

На своєму полі ФК "Семенівка" перемогла суперника з Миргорода. На 23 хв. суперник відкриває рахунок, але під завісу першого тайму на 44 хв. красивим ударом під поперечку Хоменко Роман зрівнює рахунок. В другому таймі ФК "Семенівка" виходить вперед на 52 хв. , гол на свій рахунок записує півзахисник Сташкевич Роман, а вже на 60 хв. ФК "Миргород" зрівнює рахунок.

Вже через 10 хв. наша команда заробила пинальті у ворота суперника, і на 69 хв. захисник Мазур Ігор реалізував влучним ударом без шансів для воротаря, і рахунок стає 3:2.

ФК "Семенівка" бере повністю гру під свій контроль та на 79 хв. Сташкевич роман робить дубль і рахунок стає 4:2, ну на цьому наша команда не зупиняється та продовжує атакувати і під завісу матчу на 90 хв. нападник Харченко Максим ставить остаточну крапку в цьму матчі забивши п'ятий гол у ворота Миргородчан і робить рахунок 5:2.