Турнір з волейболу присвячений Новому 2017 Року у Веселоподільській загальноосвітній школі.

Дата: 06.01.2017 10:16

4 січня 2017 року відбувся турнір з волейболу присвячений Новому 2017 Року у Веселоподільській загальноосвітній школі.

У змаганнях присвячених Новому Року взяли участь і дві командм з селища Семенівка. Команди змагалися по круговій системі, так як самих команд було лише три.

В підсумку, по закінченню змагань команди розташувались на переможних сходинках.

І-ше місце команда "Аграрник" селище Семенівка

ІІ-ге місце команда "Огоньок" с. Веселий Поділ

ІІІ-те місце команда "Сюрприз" селище Семенівка.

Переможці змагань отримали медалі та грамоти, а також привітання від Діда Мороза. Тож, хай рік новий принесе тільки нові перемоги, а спортсменам бажаємо міцного здоров'я та нових звершень.

Нагадуємо що 21 січня 2017 року в селищі Семенівка в НВК №1 ім. М. М. Хорунжого відбудеться відкритий турнір з волейболу Семенівської об'єднаної територіальної громади.