Семенівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Семенівський район, Полтавська область

Сьогодні день Святої Тетяни

Сьогодні, 25 січня, всі Тетяни відзначатимуть День ангела. Назване на честь святої Тетяни, християнської мучениці яка жила в Римі, протягом правління імператора Александра Северуса.

Свята Тетяна була дочкою римського проконсула, побожного християнина, яка таємно прийняла християнство, була страчена в 225 році після відмови повернутися до попередньої віри.

З любові до Ісуса дівчина постановила жити в дівоцтві. Згодом вона стала однією з посвячених Богу жінок-дияконис римської Церкви, які служили людям ділами милосердя.

Свята Тетяна нагородила жінок з цим ім’ям удачею і рисами характеру. Жінки з ім’ям Тетяна знають, чого хочуть, і йдуть до своєї мети. Відрізняються владністю, егоцентризмом. Вони досить миролюбиві, при цьому дуже ревниві, хоч і вміло це приховують.

І в цей святковий день виконавчий комітет Семенівської селищної ради вітає своїх колег Даценко Тетяну Василівну і Котенко Тетяну Анатоліївну, бажаємо завжди знаходити спільну мову з своїм ангелочком! Щоб він завжди і у всьому допомагав та оберігав.« повернутися до списку новин