Семенівський район, Полтавська область

Волейбольна команда із Семенівщини проходить далі у змаганнях Полтавської області з волейболу

В суботу, 4 лютого, в м. Лубнах відбулися зональні змагання Чемпіонату Полтавської області з волейболу, який проводить Полтавська обласна організація ВФСТ «Колос».

В цих змаганнях прийняла участь і команда з Семенівщини. Наші хлопці посіли друге місце з 7 команд учасниць та пройшли до другого етапу (півфіналу) змагань, який відбудеться 11 лютого в м. Глобине, де суперниками нашої команди будуть волейболісти Глобинського, Кременчуцького та Великобагачанського районів.

Команда вдячна за фінансову підтримку директору ТОВ «Агріс» Володимиру Куцеволу та засновнику СФГ «Славута» Юрію Бугайцю, а також начальнику відділу культури, туризму та архіву Семенівської РДА, Ірині Удовиченко, за надання транспорту для поїздки на змагання.

За даними голови Семенівської РО ФВСТ "КОЛОС" Олександра Пугачова

Джерело газета Голос Громади