НА СЕМЕНІВЩИНІ ЗАТРИМАНО РОЗКРАДАЧА ЦВИНТАРНИХ ОГОРОЖ

Дата: 12.02.2017 11:42

Фото без опису Поліція затримала 48-річного чоловіка, причетного до розкрадання металевих огорож із цвинтаря в селищі Семенівська.

Встановлено, що чоловік не працює та зловживає алкоголем. Як повідомив Сергій Джулай, керівник районного відділення поліції, зловмисник поетапно демонтував хвіртки з 9-ти могил.
- Чоловіка затримали, коли він ніс на спині 9 хвірток, перев’язаних мотузкою та накритих простирадлом, – уточнив Сергій Джулай. – Хотів реалізувати викрадене, проте завадили працівники поліції.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого). Максимальний термін покарання, передбачений статтею, складає до семи років ув’язнення.

За даними Семенівське відділення поліції ГУНП в Полтавській області