1 травня – День міжнародної солідарності трудящих

Дата: 01.05.2017 11:57

З днем міжнародної солідарності трудящих!

Протягом двадцятого століття цей день був і залишається символом єдності зусиль всіх, хто працелюбними руками і творчим розумом забезпечує матеріальний добробут і соціальний захист свого народу. У динамічний час суспільно-політичних, соціально-економічних змін головною запорукою стабільності в суспільстві є тісна співпраця, партнерські, ділові відносини між державою і громадянами, роботодавцями і трудовими колективами. Особливо важливу захисну роль сьогодні повинні відігравати профспілки. Всі державні органи зобов’язані забезпечувати конституційні права громадян на працю, відпочинок і соціальний захист. Вільна, творча праця і адекватна винагорода за неї є наріжним каменем суспільної злагоди і народного добробуту.

В цей святковий день зичимо всім жителям Семенівської громади щастя, здоров’я, миру, благополуччя, професійного натхнення, трудових звершень і невичерпного оптимізму.

Зі святом, шановні трудівники!