Поздоровлення з 8 березня від Семенівського селищного голови Людмили Милашевич

Дата: 08.03.2017 13:19

Дорогі жінки Семенівської ОТГ, від імені селищної ради, виконавчого комітету і від себе особисто сердечно поздоровляю вас із прекрасним святом - Міжнародним жіночим днем!

Велика  вдячність вам за красу і ніжність, доброту і щиросердечну чуйність, затишні вечори в колі родини, розумних і талановитих дітей.

Саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради вас, в ім'я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.

У це прекрасне свято від усієї душі бажаю вам любові, добра, успіхів. Нехай там, де ви з'являєтеся, розцвітають посмішки і чуються компліменти.

Будьте улюблені і щасливі!

З повагою Семенівський селищний голова Людмила Милашевич