Візит до ветеранів у територіальний центр соціального обслуговування

Дата: 04.05.2016 16:35

Фото без опису     Візит до ветеранів у територіальний центр соціального обслуговування

Напередодні відзначення Дня Перемоги 4 травня у  територіальному центрі соціального обслуговування вшанували ветеранів Другої світової війни. Завітали на захід учасники бойових дій, ветерани та інівлади війни селища Семенівка. На початку святкової програми присутніх привітали селищний голова Людмила Милашевич, голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко, селищний директор терцентру Світлана Феніч, голова ради ветеранів Іван Трофименко. Керівництво району поспілкувалися із ветеранами, учасниками бойових дій, ознайомилися із проблемами кожного з них, спілкувалися із головою районної ради ветеранів Іваном Трофименком; запевнили, що увага держави до потреб ветеранів є першочерговим завданням.  На даний час у районі залишилося лише 31 учасник бойових дій, і з кожним роком усе менша кількість Героїв тієї війни залишається з нами. Головне - залишити світлу пам'ять у прийдешніх поколінь про жахливі часи Другої світової війни та зробити усе залежне від нас, щоб не знати війни.

Для працівників терцентру слово «ветеран» - не загальне поняття, за цим словом – доля підопічного, що пройшов фронтовими дорогами, а сьогодні потребує кваліфікованої допомоги. І тому працівники закладу своєю щоденною працею намагаються віддати шану кожній бойовій нагороді, яка виблискує на грудях ветеранів. Бо дуже не легко було їм у ті вогненні літа, не легко їм живеться і сьогодні. Даються взнаки опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. Але цього дня були ветерани усміхнені та щасливі, бо все святкове дійство, що організували у терцентрі, це щирий дарунок їм. Готували цей дарунок від усієї душі учасники колективу «Журавка» та працівники терцентру. Майстерні виступи учасників концерту створили у залі святкову трепетну атмосферу, спогади фронтовиків знову знову розтривожили душі усіх присутніх та ще раз нагадали про нашу Перемогу і про тих, хто її виборював та платив найдорожчою ціною. Такі подарунки дорогоцінні тим, що дарують їх особливим людям - нашим ветеранам. Також їх пригощали солодощами.

Фото без опису   Фото без опису