Семенівський район, Полтавська область

Вітання Семенівського селищного голови Людмили Милашевич з Днем місцевого самоврядування в Україні

Шановний колектив та депутати Семенівської селищної ради об'єднаної територіальної громади!

Вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування.

У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

Дякую Вам за важку та невтомну працю, бажаю нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

З повагою Семенівський селищний голова

Людмила Милашевич