Товариська зустріч з футболу ФК "СЕМЕНІВКА" - ФК "Глобине"

Дата: 25.04.2017 15:30

Фото без описуУ суботу, 22 квітня 2017 року на центральному стадіоні «КОЛОС» селище Семенівка, відбулася товариська зустріч між ФК «СЕМЕНІВКА» та ФК «Глобине» в рамках підготовки до обласного чемпіонату з футболу

Спочатку гру розпочали дублюючі склади команд. Юнаки нашої команда в цій грі грали краще та переконливіше за суперника і перемогли молодь ФК «Глобине» з рахунком 3:0. Всі голи записав на свій рахунок нападник Владислав Мокрицький.

Зразу після дублерів зіграли і основні склади команд. І в цьому протистоянні кращими виявилися наші гравці, які перемогли Глобинчан з рахунком 2:0. Ще у першому таймі ФК «СЕМЕНІВКА» вийшла в перед, голами відзначилися нападники Максим Харченко та Максим Безсонов.

Нагадуємо, що перший матч першого кола Чемпіонату Полтавської області з футболу?, ФК «СЕМЕНІВКА» проведе у суботу 29 квітня вдома, на стадіоні «КОЛОС» с-ще Семенівка (молодь – 13:00 год.  дорослі – 15:00 год. )