A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відкритий турнір з настільного тенісу серед ветеранів 40+, присвячений пам'яті Тарану Євгенію Івановичу

Дата: 16.03.2017 15:36
Кількість переглядів: 933

Фото без опису11 березня 2017 року у селі Веселий Поділ, в спортивному залі Веселоподільської школм відбувся відкритий турнір з настільного тенісу серед ветеранів 40+, присвячений пам'яті Тарану Євгенію Івановичу

Традиційно турнір з настільного тенісу серед ветеранів у Веселому Подолі проводиться уже сім разів поспіль, такі  змагання об'єднують та доводять що вік, це лише цифра.

Учасниками змагань стали 33 гравці з міста Лубни, Нові Сенжари, Кременчук, Миргород, Хорол, Козельщина, Світловодськ, села Чечелело (Кременчуцький район), села Петрівка (Хорольський район) та селища Семенівка.

На святі також були присутні почесні гості та організатори турніру, голова Веселоподільської сільської ради Інна Календарь, голова Семенівського РО ВФСТ "КОЛОС"  Олександр Пугачоов, директор Веселоподільської школи Наталія Іванина, ведучі свята Алла Любицька та Володимир Коваленко, головний суддя (учитель фізичної культкри Веселоподільської школи) Микола Забара, спорт-інструктор Семенівської селищної ради та гравець турніру Микола Заєць.

Після відкриття змагань та вітальних слів, розпочались і самі ігри, але перед тим, згідно рішення суддів, тенісисти були поділені на чотири групи по віковим категоріям (40-45, 46-50, 51-57, 58 і старші) згідно жеребкування.

Ігри в групах відбувалися за круговою системою і в кожній групі визначились гравці, які посіли почесні місця (І-ше, ІІ-ге та ІІІ-тє місце) це...

Група - 1 вікова категорія 40-45 років

1. Олексієнко Дмитро м. Кременчук (КМС - рейтинговий гравець України)

2. Чуйко Анатолій м. Миргород

3. Лисенко Дмитро м. Миргород

Група - 2 вікова категорія 46-50 років

1. Шиндель Олексій м. Кременчук (КМС - рейтинговий гравець України)

2. Смерчинський Сергій с-ще. Козельщина (КМС - рейтинговий гравець України)

3. Зволинський Юрій м. Кременчук

Група - 3 вікова категорія 51-57 років

1. Кривогуз Юрій м. Лубни (рейтинговий гравець України)

2. Заєць Микола с-ще Семенівка (рейтинговий гравець України)

3. Урезченко Юрій с-ще Нові Санжари

Група - 4 вікова категорія 58 років і старші за віком

1. Маславець Олександр м. Кременчук (КМС - рейтинговий гравець України)

2.  Герасимов Олександр м. Світловодськ (рейтинговий гравець України)

3. Левченко Віктор с-ще Нові Санжари

Гравці, які посіли І-ше місце у своїй поточній групі, потрапили до фінальної частини і грали також як і на груповій стадії один з одним за круговою систекмою, ними стали  Олексієнко Дмитро  м. Кременчук, Шиндель Олексій  м. Кременчук,  Кривогуз Юрій  м. Лубни, Маславець Олександр  м. Кременчук.

Фаворитом і абсолютним чемпіоном турніру став Олексієнко Дмитро, з м. Кременчук.

Також організаторами свята було підготовлено для учасників змагань чай та кава з печивом, а також смачний борщ.

По закінченню змагань на нагородженні, сільський голова Інна Календарь подякувала усім учасникам та гостям турніру, організаторам та суддям в проведенні цих змагань, та наголосила, що змагання такого характеру будуть проводитись і надалі.