Семенівське відділення поліції ГУНП в Полтавській області ІНФОРМУЄ

Дата: 02.02.2017 15:45

ЦЕНТР НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОСЛУГ ПРИПИНЯЄ ПРИЙОМ ЗАЯВ НА ВИДАЧУ ДОВІДОК ПРО ВІДСУТНІСТЬ (НАЯВНІСТЬ) СУДИМОСТЕЙ

На виконання Закону України «Про національну поліцію» та наказу МВС України «Про організацію доступу до відомостей персонально-довідкового обліку єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України» №1256 від 29.11.2016 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.01.2017 р. № 22/29890, з 01 лютого 2017 року центр надання інформаційних послуг ГУНП в Полтавській області припиняє прийом заяв на видачу довідок про відсутність (наявність) судимостей.
Послуги по наданню довідок про відсутність або наявність судимостей надають територіальні сервісні центри МВС України в містах:
· Полтава, вулиця Європейська, 164;
· Миргород;
· Лубни;
· Пирятин;
· Кременчук;
· Гадяч;
· С. Бутенки Кобеляцького району.

Семенівське відділення поліції ГУНП в Полтавській області