Шановні секретарі виконавчого комітету Семенівської селищної ради!

Дата: 25.04.2018 09:47

Фото без описуШановні секретарі виконавчого комітету Семенівської селищної ради!

Від усього колективу Семенівської селищної ради прийміть щирі вітання в Міжнародний день секретаря!

Секретар-головний помічник начальника! У наших секретарів все виходить швидко, акуратно і грамотно. А яка в Них гарна пам'ять! Все пам'ятають: і розклад шефа і дні народження колективу. Цілий день в справах і турботах і виглядають завжди чудово, очі сяють, посмішка світиться! Вітаючи секретаря з професійним святом, в першу чергу варто побажати терпіння.

Секретар - більше ніж офісний працівник, це психолог і близький друг, порадник і помічник у важливих справах. Бажаємо вам залишатися такими ж незамінними, цінними й шанованими. Спасибі вам за вашу працю.

Вітаємо Вас з Міжнародним Днем секретаря! Будьте завжди такими радісними та красивими!