День села Малі Липняги

Дата: 16.07.2018 16:57

В суботу, 14 липня, в селі Малі Липняги відбулося святкування Дня села.

Виступ хореографічного колективу  «Фурор», своїм енергійним танцем задав тон святкуванню.

Після їх виступу на імпровізовану сцену були запрошені голова Семенівської селищної ради Людмила Милашевич, депутат Полтавської обласної ради Володимир Куцовол, настоятель Семенівської Всіхсвятської церкви Благочинний Семенівського району архімандрит Олексій, в. о старости Товстівського старостату Надія Ворона, в. о старости Степанівського старостату Олександр Іващенко та господар Липнягівської громади в. о старости Липнягівського старостату Юрій Стеценко, які щиро привітали всіх жителів з їх святом, бо день села,- день коли всі його мешканці збираються разом однією великою дружною родиною.

Продовженням свята стало вшанування людей, які є гордістю сільської громади. Всі присутні привітали Олександру Миколаївну Соколовську, найстаршу жительку громади, вона відсвяткувала в цьому році свій дев’яносто другий день народження, та вручили їй подарунок.

Далі ведучі розповіли про те, що в цьому році до їхньої сільської родини лелеки принесли двох маленьких жителів- Софію Даценко та Поліну Рибчановську. Тож батькам наймолодших жителів села були вручені подарунки та на їх адресу прозвучали музичні вітання.

Також відзначили випускниць одинадцятого класу- Тетяну Лиманець, Каріну Даценко та Ірину Шулещенко, та побажали їм успіхів у дорослому житті.

З болем ведучі згадали трагічні роки другої світової війни, які не оминули жодної родини.

На щастя, на долю, для миру й добра всіх присутніх пригостили запашним короваєм.

Для всіх охочих діяла «польова» кухня, яка пригощала всіх смачною кашею та приготованими з любов’ю варениками.

Біля імпровізованої сцени розташувалася виставка робіт майстрів села- рушники, доріжки, килими.

Загалом на святі виступали: дитячий хореографічний колектив «Фурор» та народний колектив «Криниця» Веселоподільського старостинського округу, ансамбль «Веремія»,  Ігор Сажко та Микола Буланий Вереміївського старостинського округу,  ансамбль «Зорецвіт» та ансамбль «Незабудка»  Товстівського старостинського округу. Різнопланові номери представили учасники художньої самодіяльності Бурімського сільського клубу Степанівського старостинського округу та Володимир Волощенко,. З сольними номерами перед глядачами виступали Ірина Стеценко, Валентина Захарова та Тетяна Сівідова від Липнягівського старостинського округу.

Також на прохання присутніх, на святі виступила Людмила Милашевич.

Ведучими свята були Тамара Клочко та Ірина Литвиненко.

Спонсорами святкування виступили: виконавчий комітет Семенівської селищної ради, ТОВ «АФ «Дніпроагролан», ТОВ «Агріс» та керівники місцевих фермерських господарств Рибчаноський А. П, Салов С. А та Рибчановський М. М.

Окрема подяка  жінкам, які готували смачні наїдки для жителів та гостей Малих Липнягів.

По закінченню концертної програми було проведено розіграш святкової лотереї, головним призом якої став мішок цукру.

Скінчилося святкування запальною дискотекою.