Для дітлахів Степанівського старостинського округу встановили дитячий майданчик

Дата: 23.07.2018 15:20

В пятницю, 20 липня, в селі Степанівка Степанівського старостату були проведені роботи по встановленню дитячого майданчика для наймолодших жителів старостинського округу.

До встановлення майданчика долучилися робітники ПП «ГранітАгро», які завезли пісок, воду та цемент, громадяни залучені до громадських робіт та працівники старостату на чолі зі старостою Олександром Іващенком, який не лише контролював процес, а й сам приймав активну участь в роботах з монтажу.

Даний проект реалізований за рахунок Степанівської сільської ради, якою було виділено двадцять тисяч гривень, та за рахунок коштів державної субвенції в сумі тридцять тисяч гривень виділеної за підтримки народного депутата України Костянтина Іщейкіна.