Оголошення про закупівлю житла

Дата: 08.08.2018 16:49

Фото без описуВиконавчий комітет Семенівської селищної ради проводить закупівлю житла для осіб з числа дітей-сиріт. Планується придбати 2 будинки/квартири, які розташовані на території селища Семенівка, загальною площею 40- 45 мкожен.

Зацікавленим особам подавати пропозиції до відділу соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Семенівської селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності, 44, 4-й поверх адмінбудинку, к.414, тел. 0669226461 Омельченко Жанна Василівна) із зазначенням та наданням підтверджуючих документів: щодо вартості будинку/квартири у національній валюті (оцінка нерухомого майна), загальної та житлової площі, адреси розташування житла. Обов’язково необхідно надати копії технічного паспорту та свідоцтва про право власності на житло; документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек; довідку з місця проживання щодо осіб, зареєстрованих у житловому об’єкті.

Термін подання пропозицій: до 23.08.2018  до 17.00 години.

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради