Семенівці взяли участь у фіналі Х Спартакіади працівників освіти

Дата: 24.09.2018 16:53

20 вересня на стадіоні «Динамо» в м. Полтава проходили фінальні змагання Х обласної Спартакіади працівників освіти. Їхніми учасниками стали й освітяни – представники Семенівської ОТГ: спортивний інструктор Семенівської селищної ради Миколи Заяць, учитель фізкультури Семенівського НВК №2 Марина Фролєнкова, методист методичного кабінету відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Тетяна Киба, учитель історії Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. Володимир Коваленко, директор Семенівської ДЮСШ Олег Мазур, головний бухгалтер відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Анна Колодій. Наші спортсмени виступали у 3 видах спорту: настільний теніс, дартс та легка атлетика. Семенівці змогли скласти достойну конкуренцію своїм опонентам, проте в загальнокомандному заліку досягти високих результатів їм не вдалося. Серед призерів фінальних змагань опинився лише спортивний інструктор Семенівської селищної ради Микола Заяць, який виборов срібну медаль у змаганнях із настільного тенісу. Учасники семенівської делегації виносять подяку виконавчому комітетові Семенівської селищної ради на чолі з Людмилою Милашевич та відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради (начальник – Наталалія Петухова) за допомогу в підготовці та організації поїздки на фінальні змагання.