Оголошення про скликання чергової сьомої сесії Семенівської селищної ради першого скликання

Дата: 04.07.2016 16:26

Фото без описуВідповідно до ст.46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення VIІ сесії першого скликання, що відбудеться 8 липня 2016 року  в залі музичної школи по вул. Миру, 1.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про стан роботи центру ПМСД на території Семенівської селищної ради за 1-ше півріччя 2016 року.

(Доповідає  Т.МАЗАНЬКО –  головний лікар  центру  ПМСД).

1. Про використання  центром ПМСД  коштів субвенції   селищного бюджету .

(Доповідає Т.МАЗАНЬКО –  головний лікар  центру  ПМСД).

1. Про уточнення планових показників бюджету Семенівської селищної об»єднаної територіальної громади на 2016 рік.

(Доповідає Л.МИЛАШЕВИЧ – селищний голова).

4.  Про затвердження розпоряджень прийнятих  в міжсесійний період.

(Доповідає Л.МИЛАШЕВИЧ – селищний голова).

1. Про передачу Семенівській районній раді міжбюджетних трансфертів на фінансування  районної програми  оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 рік (придбання путівок в комунальний дитячий оздоровчий  табір «Світанок».

(Доповідає Л.МИЛАШЕВИЧ – селищний голова).

1. Про переукладення  договору оренди  приміщення    за адресою: смт.Семенівка вул.Чапаєва15.

(Доповідає Л.МИЛАШЕВИЧ – селищний голова).

1. Про затвердження розпоряджень селищного голови  щодо затвердження робочих проектів  та проектно-кошторисної документації по реконструкції  мережі вуличного освітлення     .

(Доповідає С.ПОЛУПАН – заступник селищного голови).

1. Про затвердження робочого проекту «Будівництво артезіанської свердловини в с.Тарасівка Семенівського району Полтавської області» та проектно-кошторисної документації.

(Доповідає С.ПОЛУПАН – заступник селищного голови).

1. Про затвердження матеріалів : «Детальний план території забудови частини кварталу з розміщеними АГЗП по вул..Незалежності .16  в смт.Семенівка,  Семенівського району, Полтавської області».
  2. Земельні питання.

(Доповідає Г.ШКВИР – землевпорядник)