Привітання селищного голови з Днем знань!

Дата: 01.09.2016 16:58

Дорогі учні!

Шановні  вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року.

Свято 1 вересня близьке для нас всіх: батьки ведуть своїх дітлахів до школи , старше покоління — онуків, а хтось, почувши відлуння першого дзвоника, з теплотою в душі згадує свої учнівські роки.

Бажаю дітям міцного здоров’я, наполегливості, цілеспрямованості, успіхів у навчанні, цікавих відкриттів на шляху до країни Знань.
Батькам хочу побажати терпіння, мудрості в їх батьківському вихованні. Хай у ваших родинах панує добро та злагода.

Найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, своєю любов’ю та невтомною працею допомагають  пізнавати світ, прищеплюють найвищі моральні цінності, виховують справжніх патріотів нашої держави, адже їх  мудрість і доброта залишаються з вихованцями на все життя.

Нехай новий навчальний рік буде легким та успішним!

З повагою селищний голова Людмила Милашевич