30 листопада – Міжнародний день домашніх улюбленців

Дата: 30.11.2016 17:02

Міжнародний день домашніх тварин зайвий раз нагадує людству про те, що воно у відповіді за тих, кого приручили. Приділяти увагу проблемам великої кількості бездомних і здичавілих тварин необхідно завжди.

Відзначають Міжнародний день домашніх тварин у різних країнах світу по-своєму. Хтось у цей день дозволяє свої домашнім вихованцям робити все, що раніше заборонялось: гризти меблі, кататися на шторах чи навіть їсти зі столу. Хтось іде разом з домашньою тваринкою в салон краси, інший купує для свого улюбленця величезну кількість смакоти, а ще хтось просто приділяє максимум уваги своєму пернатому, водоплавному або чотириногому другові.

Офіційно день домашніх тварин у нас в Україні не святкують. Але, як відзначають захисники тварин, це привід приділити більше уваги своїм маленьким друзям.