Семенівський район, Полтавська область

Водохреще в Семенівській ОТГ

19 січня 2017 року на річці Хорол  с.Тройняки, відбулося освячення води в якому взяли участь жителі Семенівської громади та району.

Згідно християнського віроучення саме після Хрещення Ісус почав освічувати людей, дарував їм світло істини.
В день свята відбувається Велике водоосвячення. На свято Хрещення Господнього вода в храмах освячується особливим чином - великим Йорданським освяченням - і називається хрещенською. Вважається, що освячена в цей день вода набуває цілющих властивостей.

Архимандрит Олексій відслужив водосвятний молебень і благословив охочих на занурення у воду, яка у цей день очищає та оздоровляє, після цього традиційно першим тричі з головою занурився у ополонку, де згодом долучились і всі присутні на святі.

Фото Голос Громади