Тренінг «Активні громадяни» в селищі Семенівка

Дата: 01.03.2017 18:51

Під егідою Британської Ради в Україні 22 лютого у Семенівці провели тренінг «Активні громадяни»

Цей проект стартував
у 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії. Його
мета — залучення до співпраці свідомих і небайдужих жителів громади, що готові втілювати в життя соціальні проекти для
покращення загального благополуччя та сталого розвитку своєї місцевості.
Захід відбувся у малій актовій залі Семенівської районної ради. Його учасниками стали майже 30 активістів із населених пунктів Семенівського, Хорольського, Шишацького районів і м. Полтави. Серед них — громадські діячі, соціальні працівники, державні службовці, депутати районної ради, журналісти.
Фасилітаторами (тренерами) були члени ГО «Культурний діалог», гості з м. Кременчука — Марина Орлова, Олена Нестерова та Ірина Каць. Вони запропонували учасникам тренінгу ігровий підхід до вирішення різноманітних завдань. Організували для присутніх цілу низку вправ, які, незважаючи на свою простоту, вчать поважати різні точки зору, обмінюватися досвідом, формувати спільне бачення розвитку групи людей.

Фото та матеріал Голос Громади