Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Дата: 14.04.2017 19:23

Фото без описуУчні Семенівсько НВК №1 імені М.М. Хорунжого та Семенівського НВК №2 долучились до всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в селищі Семенівка

3 квітня 2017 року учні 8-Б класу Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М. Хорунжого здійснили прибирання та посадили квіти на могилі жертв нацизму у роки ІІ світової війни. Із моменту відкриття пам’ятного знаку (2012 р.) учні та вчителі закладу опікуються питаннями благоустрою місця поховання.

4 квітня 2017 року учні та педагогічний колектив закладу долучилися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Було прибрано території парку Чорнобильців, побіловано дерева у парку, на території навчального закладу та по вулиці Незалежності. Волонтерський загін «Від серця до серця» (7-Б клас) упорядкували могилу М.М.Хорунжого на центральному цвинтарі.

Учні та педагогічний колектив Семенівського НВК №2 прибирали від порослі та торішнього листя узбіччя вулиць та парку у мікрорайоні завод.

Фото без опису   Фото без опису

Фото та матеріал

Семенівський НВК №2