Перша перемога ФК «Семенівка» у футбольному сезоні-2017

Дата: 29.03.2017 19:24

ФК «Семенівка» відкривла сезон великого футболу перемогою над однією із найтитулованіших команд м. Кременчука - «Нефтяник».

Наші гравці з рахунком 2:1 обіграли складного суперника в першому матчі «Кубка мера», присвяченого пам`яті Олега Бабаєва. Голами у ворота опонентів відзначилися Павло Бабешко та Олександр Синьовид. Останній зміг реалізувати пенальті, в результаті чого матч завершився перемогою нашої команди.
«Кубок мера» – міський чемпіонат Кременчука. Він заснований декілька років тому, ще за життя Олега Бабаєва – мера міста, котрий докладав значних зусиль для розвитку місцевого футболу. Після його вбивства, започатковану ним традицію продовжили інші спортивні функціонери. Щоб вшанувати пам`ять Олега Мейдановича, турнір із 2015 р. стали проводити в честь вшанування його пам`яті.
Цього року учасниками Кубку стали 16 команд із різних районів Полтавшини. Серед них і ФК «Семенівка». Пропозицію взяти участь у турнірі висловив тренер Станіслав Крутько, яку з ентузіазмом підтримав колектив команди. Щоправда, наші хлопці беруть участь у змаганнях під іншою, доволі оригінальною назвою – «1-віконний».«Оскільки це міський чемпіонат, то треба, щоб ім’я команди не мало регіональної прив’язки», - говорить спортінструктор Семенівської селищної ради Микола Заяць.
Зазначимо, що напередодні в складі ФК «Семенівка» відбулася ротація гравців. Повноваження капітана команди склав воротар Назар Смага, котрий у результаті тяжкої травми коліна найближчим часом не зможе повернутися на футбольне поле. Капітанську пов`язку він передав своєму товаришеві по команді Віктору Гарькавому. Крім того, на початку нового сезону команда втратила ще одного голкіпера Максима Богдана (у нього перелом руки). Тому нині тренерський штаб команди взяв на огляд трьох футболістів, які в перспективі можуть увійти до стартового складу. Це – Ілля Титар, В’ячеслав Середа, Олександр Силенко. Решта гравців ФК «Семенівка», котрі беруть участь у турнірі, «перевірені бійці». Серед них: Роман Сташкевич, Валерій Тригуб, Павло Бабешко, Максим Безсонов, Роман Хоменко, Сергій Твердохліб, Сергій Щинкарецький, Дмитро Молдавець, Антон Мушта. Андрій Дем`яненко, Олександр Синьовид, Максим Харченко.

Джерело Голос Громади