Семенівський районний сектор ГУ ДСНС повідомляє!

Дата: 12.05.2017 19:58

Фото без описуСеменівський районний сектор ГУ ДСНС України в Полтавській області повідомляє. БЕРЕЖІТЬ ЛІС ВІД ВОГНЮ

Безжалісний вогонь може знищити величезні площі лісу, степову рослинність, середовище існування птахів і звірів. Унаслідок природних пожеж змінюється клімат, пересихають русла річок, порушується екологічний баланс.
Відпочинок у природному середовищі рідко обходиться без багаття.
Неправильно розведене, залишене без нагляду, не загашене багаття часто-густо стає причиною лісової пожежі, гасіння якої потребує багато часу та великих зусиль.
Найбільша пожежна небезпека в лісостеповій зоні спостерігається під час жаркої сухої погоди. Безпосередньо в пожежонебезпечний період, про який нас сповіщають засоби масової інфор¬мації, краще утриматися від походів у ліс, розведення багать. У пожежонебезпечних місцях слід бути особливо обережними. Не можна розводити багаття поблизу дерев, горючих матеріалів, залишати їх без нагляду, покидати місця відпочинку, не впевнившись, що багаття цілковито загашене.
Доцільно призначати чергових коло багаття, які мають підтримувати вогонь і контролювати дотримання пожежної безпеки. Невеликі осередки пожежі слід гасити негайно.

Семенівський районний сектор ГУ ДСНС України у Полтавській області