Семенівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Семенівський район, Полтавська область

РАЙОННА СПАРТАКІАДА СЕРЕД КОЛЕКТИВІВ ФІЗКУЛЬТУРИ СІЛЬСЬКИХ РАД

              11 червня 2016 року на базі районного стадіону «Колос» с-ща Семенівка та Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено районну Спартакіаду серед колективів фізкультури сільських рад.    

 

Організатори Спартакіади – Семенівська районна рада , районна організація ВФСТ «Колос» АПК України, відділ освіти молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації

У Спартакіаді взяли участь команди:   

Семенівська селищна рада,  Заїчинська сільська рада,  Веселоподільська сільська рада,  Криворудська сільська рада, Іванівська сільська рада, Оболонська сільська рада, Василівська сільська рада, Пузирівська сільська рада.

Учасники змагались у 5 видах спорту: настільний теніс, гирьовий спорт, волейбол, міні-футбол, перетягування канату, ще одну естафету (легка атлетика) було знято з порядку із за складних погодніх умов (сильного дощу), а для проведення  інших видів спорту та учасників змагань дощ не став перешкодою, і вони пройшли вчасно та успішно.

Переможцями у окремих видах програми Спартакіади стали:

Настільний теніс: 

1 місце – ОТГ Семенівська селищна рада,

2 місце – Заїчинська сільська рада,

3 місце – Веселоподільська сільська рада

 

 

 

Міні-футбол:

 

 

1 місце – Семенівська селищна рада

2 місце – Криворудська сільська рада

3 місце – Іванівська сільська рада

 

 

 

 

  

 

Волейбол:

 

1 місце – Оболонська сільська рада

2 місце – Заїчинська сільська рада

3 місце – Криворудська сільська рада

 

 

 

 

 

Гирьовий спорт:

 

 

1 місце – Василівська сільська рада

2 місце – Заїчинська сільська рада

3 місце – Семенівська селищна рада

 

 

 

 

 

 

 

Перетягування канату:

 

1 місце  -  Заїчинська сільська рада

2 місце - Семенівська селищна рада

3 місце – Криворудська сільська рада

 

 

 

 

 

  

Після закінчення спартакіади у загальнокомандному заліку переможцями Спартакіади стали:   

1 місце -  Семенівська селищна рада

2 місце – Заїчинська сільська рада

3 місце – Оболонська сільська рада.

          Переможці змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами.

        

Велика подяка всим організаторам, учасникам та гостям, за дружню та прекрасну атмосферу під час змагань.

 

 

 

 

 

 



« повернутися до списку новин