Всеукраїнська спартакіада серед депутатів

Дата: 12.05.2017 20:55

11 травня 2017 року в м. Лубни відбулися відбіркові змагання шостої  Всеукраїнської  спартакіади серед депутатів усіх рівнів.

У змаганнях приймали участь депутати Семенівського, Лубенського, Пирятинського,  Хорольського, Оржицького, Гребінківського та Чорнухинського районів.

Наш район представляли депутати Семенівської районної ради, Семенівської ОТГ,  депутати сільських рад Семенівського району та депутат Полтавської обласної ради, Володимир Куцовол.

Від Семенівської ОТГ представниками були депутати селищної ради, Максим Семигреєнко та Василь Семергей, а також землевпорядник селищної ради Григорій Шквир, який є депутатом районної ради.

Фотоsemenivkrada.gov.ua/

Змагання відбувалися у форматі гри у футбол та волейбол, де всі команди учасники були розділені між собою на дві групи. Спортсмени із Семенівщини отримали путівки у фінальну частину обласної спартакіади серед депутатів, перегравши команди суперників з Лубенського,  Пирятинського та Чорнухівського районів.

Фінальні ігри відбудуться 17 травня у м. Полтава.