ШАХОВО-ШАШКОВИЙ ТУРНІР Семенівської об’єднаної територіальної громади

Дата: 07.02.2017 21:11

4 лютого 2017 року в селищі Семенівка відбувся ШАХОВО-ШАШКОВИЙ ТУРНІР Семенівської об’єднаної територіальної громади

Відкрила змагання селищний голова Людмила Милашевич та побажала усім учасника перемоги та  успіху, наголосивши що гра у шахи й шашки має виховне значення, розвиває концентрацію, увагу та логічне мислення.

Сам турнір видався захоплюючим та цікавим, у змаганнях брали участь аж 37 учасників Семенівського району, з них у шахи прийняло участь 18 гравців (15 чоловіків та 3 жінки) і у шашках узяли участь 19 гравців (13 чоловіків та 6 жінок) судді змагань Микола Заєть та Іван Старченко.

По закінченню змагань були відомі переможці, які здобули переможні місця.

Шахи:

І-ше місце здобув Сінельник Володимир Миколайович с. Вереміївка

ІІ-ге місце здобув Куліш Віктор Миколайович с. Очеретувате

ІІІ-тє місце здобула Шабала Рита Анатоліївна с. Вереміївка.

Рита Анатоліївна вирішила спробувати свої сили у грі з шахів серед чоловіків та гідно довела що може бути достойним суперником чоловікам, що в підсумку зайняла третє місце на турнірі. У своїй ігровій практиці Рита Анатоліївна здобула багато перемог, та являється чемпіоном першості Полтавської області серед шахів ВФСТ "Колос", чемпіон Полтавської області серед медичних працівників медичних закладів та ще в багатьох турнірах здобувала призові місця.

Серед жінок у шахах розділилі між собою 1-ше та 2-ге місце дві учасниці:

І-ше місце здобула Бугаєвська Дарина Анатоліївна с. Оболонь

ІІ-ге місце здобула Дрєєва Ольга Миколаївна с. Веселий Поділ

Шашки чоловіки:

І-ше місце здобув Дрєєв Валентин Миколайович с. Веселий Поділ

ІІ-ге місце здобув Кущенко Іван Андрійович с. Великі Липняги

.ІІІ-тє місце здобув Назаренко Анатолій Свиридович селище Семенівка

Шашки жінки:

І місце здобула Дрєєва Ольга Миколаївна с. Веселий Поділ

ІІ-ге місце здобула Кражан Олена Михайлівна селище Семенівка

ІІІ-те місце здобула Гарькава Валентина Іванівна селище Семенівка

Нагороди (медалі та грамоти) переможцям вручила Людмила Павлівна Милашевич, подякувавши усим учасникам та організаторам турніру і побажала гостям змагань міцного здоров'я, натхнення та нових перемог.