Ювілейний концерт гурту "РЕЗОНАНС"

Дата: 16.02.2017 21:43

11 лютого 2017 року в залі Семенівського РБК відбувся ювілейний концерт почесних музикантів Семенівщини – народного ансамблю «Резонанс».

Гурт "Резонанс" відомий, як  колектив із багатою історією, який славиться майстерним  виконанням авторських пісень.

На святковому концерті були присутні Семенівський селищний голова Людмила Милашевич, голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко, начальник Хорольського відділу культури і туризму Ірина Гунько, заслужений працівник культури України Анатолій Темник, начальник відділу культури, туризму та архіву РДА Ірина Удовиченко, колишній соліст гурту «Резонанс» Сергій Деркач, жителі селища Семенівка та району.

Захоплюючий музичний вечір подарували солісти гурту "Резонанс", композиції у виконанні Вадима Феніча, Володимира Волощенка, Олега Худька, Вадима Ков’яха, Романа Вовка та солістки гурту Людмили Милашевич. Ось уже 40 років колектив гурту дарує своїм прихильникам чудові пісні, які висвітлюють щиру дружбу, кохання та доброту.

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради вітає гурт "РЕЗОНАНС" з ювілеєм та бажає солістам гурту міцного здоров'я, щастя. удачі у їхній чудовій справі, творчого натхнення та все більше нових композицій, які даруватимуть прихильникам радість та насолоду від чудової музики.

Фото Голос Громади