Семенівський район, Полтавська область

Семенівська земля пишається своєю багатовіковою і славною історією

Одним із осередків відродження духовності, дієвих центрів із виховання населення на історичних традиціях є Семенівський районний народний краєзнавчий музей.

У ньому зосереджено історико-культурну спадщину нашої батьківщини, археологічні знахідки, експонати, пам`ятки. Збираючи з усіх куточків району різноманітні автентичні речі, знавці музейної справи відтворили історію рідного краю. Їхня клопітка, «ювелірна», багаторічна праця дала великий результат, адже сьогодні краєзнавчий музей святкує своє 55-річчя. З нагоди святкового ювілею редакція "Голосу громади" завітала в храм культури, щоб поздоровити в.о. директора Ліану Сіденко з цією визначною подією та побажати успіхів і творчого натхнення!

Матеріал та фото Голос Громади