Семенівський район, Полтавська область

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради вітає колективи КП "Комунпобутсервіс" та КП "Благоустрій" Семенівської громади із професійним святом!

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу нашої громади. Адже це – охайність і чистота вулиць,  доступні та доброякісні побутові послуги, забезпечення водою та благоустрій селища. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття. Бажаємо вам міцного здоров'я, добра, благополуччя, затишних осель, мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму та віри в майбутнє. І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради