Зустріч поліцейських з селищним головою Милашеч Людмилою Павлівною

Дата: 20.04.2016 10:53

19 квітня 2016 року у актовому залі Семенівського відділення поліції відбулася зустріч поліцейських  з селищним головою Милашевич Людмилою Павлівною, яка прозвітувала про пророблену роботу виконавчим комітетом та депутатським корпусом Семенівської селищної ради за останні 5 місяців. Розмова йшла про виконання бюджету, виділення коштів на першочергові соціальні проекти, матеріальні допомоги ( в тому числі  й відділенню поліції), проведення вуличного освітлення та встановлення камер відео спостереження по центральній вулиці селища, ремонт доріг, будівництво артсвердловини в с. Тарасівка, благоустрій кладовищ в селах Карпиха, Вереміївка та Тарасівка, реставрацію стели скорботи в Чорнобильському парку та багато іншого.

Особливу увагу Людмила Павлівна приділила взаємодії  та співпраці з поліцією щодо боротьби з самогоноварінням, профілактики розпиття алкоголю в громадських місцях. Окремо зупинилася на співпраці з Семенівським громадським формуванням «Муніципальна міліція». Голова селища нагадала, що робота щодо спільного патрулювання вулиць селища повинна бути більш результативною. Під час таких рейдів потрібно більше уваги звертати на факти перебування неповнолітніх у вечірній та нічний час на територіях дитячого майданчику та в інших громадських місцях, виявляти осіб, які зривають квіти на клумбах, біля пам’ятників та притягати їх до відповідальності. Розповіла Людмила Павлівна і про проблемні питання роботи адміністративної комісії при селищній раді.

Зустріч пройшла в формі діалогу, де кожен бажаючий задавав питання та отримував конструктивну відповідь.