Відкриття нового приміщення для швидкої медичної допомоги

Дата: 16.11.2016 16:14

Реформа охорони здоров’я складне і багатовимірне питання і полягає в тому, що перебудова системи охорони здоров’я повинна забезпечити якісні зміни в інтересах поліпшення громадського здоров’я та задоволення потреб населення в медичній допомозі.

Про покращення медичного обслуговування під час надання невідкладної допомоги в екстрених ситуаціях піклується і Валентина  Шевцова -  завідуюча Семенівської підстанції Лубенської станції екстреної медичної допомоги №3. Найбільшою перешкодою у доставці хворого до підстанції вважає те, що автомобіль «швидкої допомоги» змушений  очікувати по кілька хвилин (які можуть стати вирішальними для життя людини)  на залізнодорожному переїзді,  що не давало змоги бригадам вкладатися у відведені законом 20 хвилин. Крім цього, мала кількість приміщень у відділенні екстреної допомоги, що до сьогодні знаходилося у будівлі ЦРЛ, не давала можливості розміщення в окремій кімнаті маніпуляційної та  інших додаткових кімнат. Детально вивчаючи шляхи вирішення проблеми, Валентина Шевцова спільно із районною владою знайшли вихід  і наразі у теплому, великому, відремонтованому приміщенні розміщуються кімнати фельдшерів, водіїв, маніпуляційна, кімната головного фельдшера, диспетчерська, окрема кімната для зберігання ліків та медзасобів тощо. Розділити радісні емоції медиків з нагоди завершення ремонтних робіт та привітати колектив Семенівської підстанції прибули головний лікар КУ Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олександр Лавренко, головний лікар Лубенської станції екстреної медичної допомоги Юрій Палига, начальник об'єднаного автогосподарства ГУОЗ Іван Луговий, голова районної державної адміністрації Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко, які висловили найщиріші вітання та побажання. Юрій Палига зокрема відмітив сумлінну роботу колективу підстанції екстреної медичної допомоги Семенівського району, про яку яскраво свідчать відповідні показники. Відзначив, що на проведення ремонтних робіт відгукнулися багато місцевих підприємців, надано спонсорської допомоги на суму близько ста тисяч гривень. При цьому працівники відділення власноруч проводили ремонтні роботи та облаштовували свої робочі місця. Найкращі працівники підстанції отримали грамоти,  а благодійники – подяки та щирі слова вдячності за небайдужість до проблем галузі. Окрім того, для підстанції подаровано необхідне обладнання від обласного центру екстреної допомоги, лубенської станції та профспілки.  Приєдналися до вітань головний лікар ЦРЛ Анатолій Назаренко, заступник керівника ПСП «Дружба» Валерій Книш, які теж вручили подарунки на згадку про цю урочисту мить. Освятив приміщення Благочинний Семенівського району, настоятель Всіхсвятського храму, архімандрит Олексій.  Відтак, головний лікар КУ Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олександр Лавренко та головний лікар Лубенської станції екстреної медичної допомоги Юрій Палига урочисто відкрили приміщення, перерізавши символічну стрічку під оплески гостей та колективу підстанції. Після огляду оновлених кабінетів Олександр Лавренко висловив задоволення проробленою роботою та сподівання, що ця непересічна подія спонукатиме колектив плідно працювати та виконувати життєво важливу місію – вчасно та сумлінно надавати медичну допомогу мешканцям району.
Насамкінець Валентина Шевцова щиро подякувала представникам обласного та районного керівництва за тісну співпрацю та сприяння задля розвитку та функціонування станції. Особливо теплі слова вдячності висловила місцевим підприємцям та агровиробникам – Володимиру Куцоволу, Сергію Семигреєнку, Володимиру Мокляку, Сергієві Литвинчуку, Сергієві Салову, Тамарі Коваленко, Олександру Степаненку, Володимиру Самікову, Олегові Морозу.

відео - Анатолія Махна