Семенівський район, Полтавська область

Великий шанувальник свого інструменту

Справжній музикант, у першу чергу, великий шанувальник свого інструменту.

Нагоду переконатися у цьому мали глядачі під час концерту аспірантів Національної музичної школи ім. П. Чайковського. Твори народної та світової музики прозвучали у виконанні Анатолія Тарана і Руслана Солоненка.
Урочистий захід відбувся в Семенівській дитячій музичній школі 13 лютого. Його ведучою стала випускниця цього закладу Настя Таран (дружина виступаючого Анатолія Тарана), яку семенівці більше пам`ятають за прізвищем Киричук.
Анатолій виконав на гітарі твори світової класики. Руслан, окрім віртуозного володіння бандурою, продемонстував свій неперевершений голос, заспівавши пісні "Ой, ти дівчино з горіха зерня" та "Гандзя". До речі, науковим керівником Руслана Солоненка є Роман Гриньків (народний артист України), який виготовив унікальну конструкцію бандури спеціально для своєї концертної діяльності. Відвідала концер і селищний голова Людмила Милашевич, яка подякувала артистам за прекрасний виступ та побалала творчого натхнення, міцного здоров'я та удачі.

Фото та матеріали Голос Громади