Представлення нового начальника поліції Семенівщини Ігора Гурина

Дата: 16.05.2017 23:25

Фото без описуНа Семенівщині представили нового начальника поліції

15 травня 2017 року представлено нового начальника Семенівського відділення поліції підполковника Ігора Гурина, який до цього працював на посаді начальника Зіньківського відділення.  Представлення відбулося за участі голови райдержадміністрації Віктора Федоренка та голови районної ради Віктора Юрченка та особового складу відділення. Як зазначив начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП, полковник Андрій Замахін, «Ігор Вячеславович професійно виконував свої обов’язки на попередньому місці роботи, має великий досвід та отримані раніше знання і навички стануть в нагоді і на новому місці роботи, допомагатимуть вирішувати питання, з якими щодня до поліції звертаються місцеві жителі.  Успішної роботи новопризначеному керівнику побажав голова районної державної адміністрації Віктор Федоренко.

За данимиsemenivka.adm-pl.gov.ua/

А попередник Семенівського відділення поліції підполковник Сергій Джулай, був призначений начальником Гадяцького відділу.