У Семенівці відкрили районну Дошку пошани

Дата: 28.04.2017 23:47

На районній дошкі пошани представили 13 номінацій та 16 її переможців

«Сільське господарство» – Андрій Сидоренко (голова СФГ «Оберіг»), Григорій Міщенко (агроном ТОВ «Агріс), колектив ФГ «Проскурня» (голова Анатолій Проскурня), Олександр Кобзар (механізатор ПСП «Дружба»); «Промисловість» – Дмитро Малишкін (апаратник обробітку зерна Семенівської дільниці ТОВ «Кононівський елеватор»); «Сфера обслуговування» – Наталія Божко ( листоноша ВПЗ с. Стапанівка); «Охорона здоров`я» – Віра Мартус (лікар-інфекціоніст Семенівської ЦРЛ); «Освіта» – Юрій Кузуб (учитель інформатики Семенівського НВК №2); «Культура» – колектив художньої самодіяльності «Вербиченька»; «Фізкультура і спорт» – Ріта Шабала (неодноразовий переможець першості району та області з шахів); «Місцеве самоврядування» – Сергій Сирота (Заїчинський сільський голова); «Державний службовець» – Жанна Гіріч (начальник Управління соціального захисту населення Семенівської РДА); «Громадський діяч» – Катерина Клименко (голова Ради ветеранів с. Очеретувате); «Підприємець року» – Володимир Сутковий (приватний підприємець); «Меценат року» – Микола Журавель (голова ФГ «Журавель»); «Виправдана надія року» – Аліна Тіщенко (учениця Семенівського НВК №1 ім. М.М. Хорунжого).