Щиро вітаємо!

21 квітня День народження відзначає начальник Семенівського управління Кременчуцької філії Полтавського ОЦЗ Володимир ЯРОШЕНКО.

14:05 21.04.2024

Щиро вітаємо!

21 квітня день народження святкує начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег ЛЄДНІК.

13:48 21.04.2024

Щиро вітаємо!

21 квітня день народження святкує депутат Семенівської селищної ради, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Любов Вакула.

09:00 21.04.2024

Профілактика кліщового бореліозу (хвороба Лайма)

Нині ми рухаємось у піковий сезон активності кліщів, які є носіями особливо небезпечної хвороби - кліщового бореліозу ( хвороба Дайма). Це захворювання може приводити до довгострокової непрацездатності, інвалідності і навіть до летальних випадків. В області відбувається тенденція до зростання цього захворювання і в останні роки хвороба Дайма реєструється практично у всіх територіальних громадах Полтавщини.

12:05 19.04.2024

Інформація для державних органів та органів місцевого самоврядування про державні програми фінансової підтримки роботодавців, які облаштовують місця для ветеранів війни з інвалідністю

Умови, механізм виплати роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, а також її строки та розмір, визначено Порядком надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893 (далі – Порядок № 893). Суть програми полягає в працевлаштуванні людини з інвалідністю І або ІІ групи та облаштуванні для неї робочого місця. Після цього роботодавець може подати заяву про надання йому компенсації витрат за облаштування такого робочого місця.

10:57 19.04.2024

Щодо проведення Європейського тижня імунізації  (24 по 30 квітня 2024 року)

Щодо проведення Європейського тижня імунізації (24 по 30 квітня 2024 року)

Імунізація (за визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я) — це процес, завдяки якому людина набуває імунітет, або стає несприйнятливою до інфекційної хвороби, що зазвичай здійснюється шляхом введення вакцини.

16:58 18.04.2024