Семенівський район, Полтавська область

Повідомлення “Про встановлення ставок земельного податку на території Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області на 2018 рік”

Повідомлення

Семенівська селищна рада  Семенівського району Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області розроблено регуляторний акт — проект рішення Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області “Про встановлення ставок земельного  податку на території Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області на 2018 рік”.

Проект спрямований на визначення ставок земельного податку, об’єктів оподаткування та платників податку, що зумовить стабільні надходження до місцевого бюджету та створить  передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Проект даного рішення розроблено відповідно до  Конституції України, Податкового кодексу України, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України № 1151 від 16.12.2015 року “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 308”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Зауваження та пропозиції надсилати  за адресою: 38200, вул. Незалежності, 44 А, смт. Семенівка, Семенівський район, Полтавська область, Виконавчий комітет Семенівської селищної ради,  протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу у письмовому вигляді від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб — на фірмових бланках, завірені печаткою.

Селищний голова                                                                 Л.П.Милашевич

Завантажити повну версію документа