Семенівський район, Полтавська область

НАЯВНІСТЬ виготовлених робочих проектів та проектно-кошторисної документації для проведення будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів сільської та селищної інфраструктури по Семенівській селищній раді станом на 21.03.2016 р.

НАЯВНІСТЬ

виготовлених робочих проектівта проектно-кошторисної документації для проведення будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів сільської та селищної інфраструктури по Семенівській селищній раді станом на 21.03.2016 р.

1. «Будівництво полігону твердих побутових відходів  на місці існуючого невпорядкованого сміттєзвалища для смт. Семенівка Полтавської області».

Загальна кошторисна вартість проекту станом на травень 2011 року складає2626,433 тис.грн.

Вартість проектних робіт – 39,574 тис.грн, технічної експертизи - 6,762 тис.грн.

1. «Реконструкція будівлі гаражів Семенівської селищної ради по вул. Незалежності (Леніна,) 44а в смт. Семенівка Семенівського району Полтавської області»

Загальна кошторисна вартість проекту в поточних цінах станом на березень 2012 року складає180,492 тис.грн.

Вартість проектних робіт – 5,405 тис. грн.

1. «Реконструкція нежитлової будівлі – будинку для одиноких людей похилого віку по вул Щорса,12 (Добівська) в смт.Семенівка Семенівського району Полтавської області».

Загальна кошторисна вартість проекту в поточних цінах станом на 10.11.2014 року складає4541,534 тис. грн.

Вартість проектних робіт, технічної експертизи та авторський нагляд – 91,722 тис.грн.

1. «Реконструкція теплогенераторної будівлі для самотніх людей похилого віку по вул. Щорса,12  (Добівська)  в смт. Семенівка Семенівського району Полтавської області».

Кошторисна вартість проекту в поточних цінах на червень 2015 року     складає  87,064 тис. грн.

5. «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Ціолковського  в

смт.Семенівка Семенівського району Полтавської області».

Кошторисна вартість проекту складає  663,008 тис.грн.

1. «Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Вокзальному  в смт.Семенівка Семенівського району Полтавської області».

Кошторисна вартість проекту складає282,347 тис.грн.

1. «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Урожайній  в смт.Семенівка Семенівського району Полтавської області».

Кошторисна вартість проекту складає309,137 тис. грн..

1. «Капітальний ремонт фасадів 2 поверху будівлі селищної ради за адресою: вул. Незалежності, 44А в смт. Семенівка Полтавської області»

Кошторисна вартість проекту складає416,7 тис.грн

1. «Реконструкція приміщення колишньої ЗОШ піл адміністративно-культурний центр в с. Вереміївка, Семенівського району Полтавської області»

Кошторисна вартість проекту складає2359,144 тис.грн.

1.  «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Тимошенка (Волошкова) в  с. Тарасівка  Семенівського району Полтавської області»

Кошторисна вартість проекту складає387,964 тис.грн.

1. «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Крупської   від буд. № 1 до вул.. Щорса в  смт. Семенівка  Семенівського району Полтавської області»

Кошторисна вартість проекту складає883,651 тис.грн.

1.  «Капітальний ремонт будівлі спортивної школи по вул. Миру, 11, в смт. Семенівка, Семенівського району, Полтавської області.

Кошторисна вартість проекту складає1099,902 тис.грн.

Укладені договірні угоди на виготовлення робочих проектів

1.«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул Ціолковського  в смт.Семенівка Семенівського району Полтавської області».

2. .«Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров.Вокзальному  в смт.Семенівка Семенівського району Полтавської області».

3. «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул Урожайній  в смт.Семенівка Семенівського району Полтавської області».

4. «Реконструкція мережі вуличного освітлення в с.Вереміївка Семенівського району Полтавської області (КТП-248)».

5. «Реконструкція мережі вуличного освітлення в с.Вереміївка Семенівського району Полтавської області (КТП-291)».

6. «Реконструкція мережі вуличного освітлення в с.Вереміївка Семенівського району Полтавської області (КТП-423)».

7. «Реконструкція мережі вуличного освітлення в с.Вереміївка Семенівського району Полтавської області (КТП-11)».

8. «Реконструкція мережі вуличного освітлення в с.Вереміївка Семенівського району Полтавської області (КТП-168)».

9. «Реконструкція мережі вуличного освітлення в с.Вереміївка Семенівського району Полтавської області (КТП-289)».

10. «Реконструкція мережі вуличного освітлення в с.Вереміївка Семенівського району Полтавської області (КТП-292)».

11. «Реконструкція мережі вуличного освітлення в с Карпиха Семенівського району Полтавської області (КТП-12)».

12. «Реконструкція мережі вуличного освітлення в смт.Семенівка Семенівського району Полтавської області (КТП-1)».

13. «Реконструкція мережі вуличного освітлення в смт.Семенівка Семенівського району Полтавської області (КТП-358)».

14. «Реконструкція мережі вуличного освітлення в смт.Семенівка Семенівського району Полтавської області (КТП-242)».

15. «Реконструкція мережі вуличного освітлення в смт.Семенівка Семенівського району Полтавської області (КТП-69)».

16. «Реконструкція мережі вуличного освітлення в смт.Семенівка Семенівського району Полтавської області (КТП-172)».

17. «Реконструкція мережі вуличного освітлення в смт.Семенівка Семенівського району Полтавської області (КТП-394)».

18. «Реконструкція мережі вуличного освітлення в смт.Семенівка Семенівського району Полтавської області (КТП-349)».

19. «Будівництво артезіанської свердловини в с.Тарасівка Семенівського району Полтавської області».