Семенівський район, Полтавська область

ФАХІВЦЯМИ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ПРОВЕДЕНО ЗАХОДИ ДО ДНЯ РОДИНИ

Напередодні Дня родини в с. Веселий Поділ фахівцем із соціальної роботи Сірченко В.І. спільно з депутатом Семенівської селищної ради Тищенком Сергієм Олександровичемвідвідано 4 сім’ї, у яких виховуються діти з інвалідністю. За сприяння Тищенка С.О. діти до свята отримали подарунки.

В смт. Семенівка та с. Новоселиця проведено бесіди, круглі столи з батьками та дітьми «Дружна родина – щасливі діти».

До дня родинного свята (8 липня) зібралися на стадіоні села Великі Липняги любителі футболу. Підтримати своїх дітей  прийшли батьки та небайдужі до спорту односельці. Створено дві команди: села Малі Липняги та села Великі Липняги. Серед учасників змагання були діти, які продовжують сімейні традиції, адже у свій час грали у футбол їхні батьки, діди і, навіть, прадіди.  У свій час команда «Ураган» - переможець районних змагань. Гра у футбол згуртовує молодь.Здобула перемогу команда села Великі Липняги.