Семенівський район, Полтавська область

Родинні традиції

З народи Дня родини в.о старости Липнягівського старостату Юрієм Стеценком та фахівцем із соціальної роботи Ліною Кузніцовоювідвідано з привітаннями родину Кривенко Світлани Григорівни, яка   народилася в селі Великі Липняги  24 серпня 1956 року.

На даний час, хоч і проживає в м. Кременчук, але Липняги для Світлани Григорівни – це друга домівка, адже тут пройшло її дитинство,юність, тут створила сім’ю.

Мама ГалинаФедорівна любила вишивати та передала любов до вишивки і своїй доньці. Світлана Григорівна зберегла вишивки своєї мами,адже це безцінна пам'ять. Сама ж продовжує родинну традицію: вишиває картини, але вже бісером.

Батьківська оселя буяє різними  квітами,а в будинку чарують погляд картини матері і доньки. Щоб вишити ікону потрібно 23 тисячі бісеринок, - говорить господиня.

Підтримку   майстрині  у вишивці надає люблячий чоловік Віктор. Світлана Григорівна має  двох дорослих дітей Юрія і Жанну, допомагає виховувати онуків та правнучку. Родинну традицію – вишивку, передає і своїйонуці Валерії.  Квіти та вишивка – це моє життя, - говорить Світлана Григорівна.