Семенівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Семенівський район, Полтавська область

Звіт старости Вереміївського старостату Семенівській ОТГ за 2016 рік

До складу Вереміївського старостату входить два населених пункти село Вереміївка та село Карпиха. Загальна кількість населення становить 961чоловік, дворів — 505. В тому числі:

село Вереміївка — 826 чоловік, 432 — дворів;

село Карпиха — 135 чоловік, 73 — дворів.

            Віковий склад населення: до 18 років — 132 особи, працездатного віку — 603 особи, пенсійного віку — 226 осіб.

            За категоріями:

- Учасників бойових дій ВВВ — 1 чол.

- Учасники АТО 15 — чол.

- Потерпілих внаслідок  аварії на ЧАЕС — 28 чол.

            Народилось протягом 2016 року — 6 чол., померло — 12 чол.

            Малозабезпечених верств населення та людей похилого віку в кількості 14 осіб обслуговує один працівник територіального центру.

            На території старостату працюють дві сільські бібліотеки, які в 2016 році суттєво поповнились новою літературою. В бібліотеках працюють два бібліотекарі за штатним розписом, один СБК, де працюють два працівники. Дитячий садочок “Дзвіночок” - штат 6 осіб. Наповнюваність закладу протягом року становила в кількості 30 дітей. На сьогодні за списком є 27 дітей. В дитсадку налагоджено повноцінне харчування та забезпечено всі необхідні потреби для роботи установи. Систематично проводиться підвезення дітей.

            Працівників старостату — 6 осіб, в тому числі дві людини — це фахівці із соціальної роботи, що супроводжуються та контролюють сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. Це 19 сімей, де проживають малолітні та неповнолітні діти в кількості 37 -  чоловік.

            Протягом року на прийомі у старости із особистим зверненнями побувало 67 - чоловік із різних питань. Переважна більшість звернень стосується соціального захисту населення — біля 76%, зокрема, призначення або продовження субсидії на оплату комунальних послуг та соціальні допомоги малозабезпеченим. Земельні питання різного характеру — 11%, інші звернення — 13%.

            За 2016 рік видано довідок різного виду за вимогою в кількості 649 шт.

            За підтримки всього штату ОТГ, дерутатів, членів виконкому та небайдужих жителів громади проводиться постійна робота по благоустрою населених пунктів старостату, в чому також приймає активну участь весь колектив, що входить до штатного розпису старостату — це працівники культури і апарату управління.

           

Дякуючи злагодженій роботі ми досягли вагомих результаті:

- Повністю проведено освітлення всіх вулиць сіл Вереміївки та Карпихи.

- Благоустроєні три кладовища, в тому числі два частково.

- Проведено капітальний ремонт дороги з твердим покриттям протяжністю біля 3-х км.

- Проведено капітальний ремонт у дитячому садочку “Дзвіночок” та придбано матеріальні цінності для зручності при наданні послуг у роботі та діяльності установи.

- Зроблено поточний ремонт адмінбудівлі та встановлено паркан з метою облаштування прилеглої території.

- Проведено великий об’єм робіт по облаштуванню парку ім. Л. Глібова та упорядковано одне стихійне сміттєзвалище по вул. Заозерній.

- Частково налагоджено вивезення твердих побутових відходів. З цією метою заключено 115 договорів, а також надалі проводиться систематична робота з даного приводу.

- Придбано бензокосу для скошування порослі (трави). Наданого велику кількість різного виду послуг жителями територіальної громади.

- Облаштовано два дитячих майданчики.

- Придбано інвентарь для ФАПу та забезпечено невідкладну допомогу медикаментами і матеріалами.

- Організовано підвезення дітей до дитячого садка та школи.

- В окремих випадках надавалась грошова допомога на лікування хворим та потерпілим внаслідок пожежі.

- Проведено масові заходи в селі Карпиха на Івана Купала, в селі Вереміївка — день села, свято гумору, відкриття новорічної ялинки та інше.

            Все, що вище вказано — це лише основні, більш маштабні заходи і послуги, які змогли отримати жителі територіальної громади Вереміївського старостату. Всі ці заходи потребували не аби яких матеріальних витрат і фінансування.

            Завдяки правильній організації роботи та за безпосередньої участі селищного голови Людмили Милашевич, її заступників, комунального підприємства, апарату управління, депутатського корпусу,  членів виконкому, працівників всіх рівнів, що забезпечують життєдіяльність ОТГ, а також небайдужих жителів нам вдалося досягти не аби яких успіхів.

Староста Вереміївського старостату Семенівської ОТГ

Анатолій Антипчук