10 листопада 2021 року

10.11.2021

1.Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Семенівської селищної ради VIII скликання.  Регламент виконавчого комітету

2.Про присвоєння адреси об’єкту безхазяйного нерухомого  майна та визнання його безхазяйним.

3.Про можливість розміщення тимчасової споруди.

4.Про взяття на квартирний облік гр. Дерида Олександра Юрійовича.

5.Про запобігання пожежам в житловому секторі на території   Семенівської селищної ради.

6.Про стан утримання джерел протипожежного водопостачання смт.Семенівка та населених пунктів Семенівської селищної ради.

7.Про  початок розробки Плану соціально-економічного  розвитку Семенівської селищної територіальної громади на 2022-24 роки.

8.Про створення постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл.  Додатки 1-2

9.Про надання статусу  дитини-сироти.

10.Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають на території Семенівської територіальної громади.      Додатки 1-4

11.Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна.

12.Про присвоєння  адреси земельної ділянки із земель житлової забудови.

13.Про розгляд звернення щодо можливості розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці комунальної власності.

14.Про розгляд звернення щодо можливості розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці приватної власності. Рішення не прийнято

15. Про надання матеріальної допомоги (розгляд заяв громадян).

16.Про надання дозволу на розміщення обладнання  УПМ ГНСС.  Рішення не прийнято

17.Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної громади.

18.Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної громади.

19.Про передачу функцій замовника по об’єкту  «Капітальний ремонт будівлі дитячого садка за адресою: вул..Гагаріна, 1/5 в смт.Семенівка».