16 вересня 2021 року

16.09.2021

1.Про внесення змін до складу комісії з видалення зелених насаджень на території Семенівської територіальної громади.

2.Про внесення змін до складу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

3.Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна.

4.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна.

5.Про зняття погосподарського номера.

6.Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди

7. Про участь у реалізації експериментального проєкту з організації в Семенівській селищній територіальній громаді соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

8. Про хід підготовки закладів  управління соціального захисту та праці  до роботи в осінньо - зимовий період 2021 – 2022 років.

9.Про підсумки оздоровчої кампанії учнів закладів загальної середньої освіти Семенівської селищної ради влітку 2021 року.

10. Про внесення змін до Положення та складу комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Семенівської селищної ради.

11.Про використання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

12.Про надання дозволу на здійснення правочину щодо нерухомого майна    малолітньої дитини.

13.Про надання дозволу на здійснення правочину щодо нерухомого майна неповнолітньої  дитини.

14.Про надання матеріальної допомоги.

15. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна.

16.Про надання матеріальної допомоги  жителям Семенівської селищної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах.